Beach MOM

DSC_0982cb.jpg

Beach MOM Taky si rádi na pláž berete jen to nejdůležitější? Nechce se Vám brát s sebou navíc šátek a říkáte si, že to bez něj zvládnete? A potom hořce litujete, když je čas jít domů a Vaše dítko je unavené, uplakané a odmítá jít k autu po svých? Tak to jste na tom jako já. 
Tohle je jedna z těch situací, kvůli kterým jsem vytvořila Beach MOM. 

Beach MOM je krátký šátek a osuška v jednom. Perfektně poslouží u vody jako velkorysá plážová osuška, a když s vodními radovánkami skončíte, naložíte si do něj v klidu mokré batole špinavé od písku a přenesete jej kam třeba. Díky 100% bavlně je jeho údržba velmi snadná, může i do sušičky.

DSC_0842cbuprb.jpg

Beach MOM je utkaný ve froté vazbě a má univerzální délku 2,5 metru, která skvěle funguje jako osuška i jako šátek. Můžete jej uvázat přes jedno rameno a úvaz zakončit přiloženým kroužkem (vzhledem k vyšší gramáži a vlastnostem froté jej není vhodné zakončovat uzlem). Nošení je velmi podobné tomu v ring slingu. Při vázání je třeba dbát instrukcí a zachovat posloupnost provlékání konců kroužkem, jinak se z dotahování může stát trochu výzva, ale nebojte se, nic na tom není! :-) Díky velké plasticitě se šátek odvděčí pohodlím na rameni.

Beach MOM je nutné brát jako doplňkový šátek, nemůže nahradit klasický MOM šátek. Je však neocenitelným pomocníkem na kratší poponášení, jako stvořený především na pláž.

Určený je zejména těm, kteří mají již s vázáním zkušenost.

V ceně Beach MOM je černý kroužek s gravírovaným logem k zakončení úvazu a klasická MOM taštička ze čtverce látky s ouškem. Velikost Beach MOM je cca 70x 250 cm. Brzy dostupný na našem eshopu!

A léto může začít! :-)